FooTable (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Text
az: Mətn

en: Components
az: Komponentlər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Advanced
az: Əlavə

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Current
az: Hazırkı

en: Align
az: Sıralama

en: Last
az: Son

en: Position
az: Vəzifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Space
az: Boşluq

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Default order
az: Defolt sifariş

en: Column
az: Sütun

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
