FooTable (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Text
lt: Tekstas

en: Components
lt: Komponentai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Not found
lt: Nerasta

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Last
lt: Paskutinis

en: Position
lt: Pozicija

en: First
lt: Pirmas

en: Limit
lt: Limitas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Storage
lt: Saugykla

en: Space
lt: Tarpas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Column
lt: Stulpelis

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis
