FooTable (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Number
sr: Број

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Text
sr: Текст

en: Default order
sr: Подразумевани редослед

en: Placeholder
sr: Резервисано место
