FooTable (7.x-2.0-rc2) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: Views
hu: Nézetek

en: Not found
hu: Nem található

en: Normal
hu: Általános

en: Advanced
hu: Haladó

en: Last
hu: Utolsó

en: First
hu: Első

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: sort by @s
hu: rendezés @s szerint

en: Hover
hu: Egér az elem felett

en: Show header
hu: Fejléc mutatása

en: Production (minified)
hu: Éles (tömörített)

en: Development (uncompressed)
hu: Fejlesztés (nem tömörített)

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: Striped
hu: Csíkozott

en: Bordered
hu: Keretezett

en: Condensed
hu: Tömörített
