Footheme (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Link
ar: رابط

en: Help
ar: المساعدة

en: Text
ar: نص

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Slogan
ar: الشعار

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
