Footheme (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Link
sk: Odkaz

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Tab
sk: Karta

en: Red
sk: Červená

en: Yellow
sk: Žltá

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
