Footheme (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Help
az: Dəstək

en: Text
az: Mətn

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
