Footheme (7.x-3.0-rc1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Link
ne: लिङ्क

en: Help
ne: सहयोग

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
