Force Password Change (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Request new password via e-mail.
ar: طلب كلمة مرور جديدة عن طريق البريد الإلكتروني.

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Never
ar: أبدا

en: Details
ar: التفاصيل

en: Role
ar: الدور

en: day
ar: يوم

en: hour
ar: ساعة

en: edit permissions
ar: حرر الصلاحيات

en: edit role
ar: تحرير الدور

en: @name <em>(locked)</em>
ar: @name <em>(مغلق)</em>
