Force Password Change (7.x-2.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Request new password via e-mail.
he: בקש סיסמה חדשה בדואר אלקטרוני.

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: days
he: ימים

en: Never
he: לעולם

en: Details
he: פרטים

en: Role
he: תפקיד

en: day
he: יום

en: year
he: שנה

en: hour
he: שעה

en: edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: edit role
he: עדכון תפקיד

en: @name <em>(locked)</em>
he: @name <em>(נעול)</em>
