Force Password Change (7.x-2.2) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Request new password via e-mail.
id: Minta sandi baru lewat email.

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Password
id: Sandi

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: days
id: hari

en: Never
id: Tidak pernah

en: Details
id: Rincian

en: Role
id: Peran

en: day
id: hari

en: year
id: tahun

en: hour
id: jam

en: edit permissions
id: edit kewenangan

en: edit role
id: edit pemeran

en: @name <em>(locked)</em>
id: @name <em>(dikunci)</em>
