Force Password Change (7.x-2.0-rc2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: week
lt: savaitė

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Never
lt: Niekada

en: Details
lt: Išsamiai

en: Role
lt: Rolė

en: day
lt: diena

en: year
lt: metai

en: hour
lt: valanda

en: years
lt: metai

en: weeks
lt: savaitės

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: @name <em>(locked)</em>
lt: @name <em>(užrakinta)</em>
