Forena Reports (7.x-3.6) - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: User
sr: Корисник

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Templates
sr: Шаблони

en: Reports
sr: Извештаји

en: Text format
sr: Формат текста
