Forena Reports (7.x-4.1) - en to hy translation catalogue (55 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: select
hy: ընտրել

en: title
hy: վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: error
hy: սխալ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: category
hy: կատեգորիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Block
hy: Բլոկ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Ignore
hy: Անտեսել

en: Cache
hy: Քեշ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ

en: Provide a menu link
hy: Տրամադրել Ընտրացանկի հղում

en: The machine-readable name must contain unique characters.
hy: Մեքենայաընթեռնելի անունը պետք է պարունակի յուրահատուկ նիշեր:
