Forena Reports (7.x-4.3) - en to jv translation catalogue (58 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: error
jv: salah

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: none
jv: ora ana

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: category
jv: kategori

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Access
jv: Akses

en: Add
jv: Tambah

en: link
jv: pranālā

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Options
jv: Opsi

en: Create
jv: Gawé

en: Include
jv: Klebu

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Block
jv: Blok

en: To
jv: Marang

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Heading
jv: Irahan

en: configure
jv: konfigurasi

en: Advanced
jv: Mahir

en: Details
jv: Lengkapé

en: General
jv: Umum

en: Ignore
jv: Abai

en: Operation
jv: Operasi

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Revert
jv: Baléknā

en: Reports
jv: Laporan

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Text format
jv: Format tèks

en: Provide a menu link
jv: Sediaknā pranala menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
jv: Pranala menu sing boboté luwih cilik ditampilaké sakdurungé pranala sing boboté luwih gedhé.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
jv: Jeneng kewaca-mesin kudu ngandhut karakter unik.
