Forena Reports (7.x-4.3) - en to kk translation catalogue (53 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: select
kk: таңдау

en: context
kk: контекст

en: title
kk: аты

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: error
kk: Қате

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: category
kk: категориясы

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Create
kk: Қосу

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Block
kk: Блок

en: Drupal
kk: Друпал

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Visibility
kk: Көріну

en: configure
kk: баптау

en: Details
kk: Мәліметтер

en: General
kk: Басты

en: Operation
kk: Операция

en: Input formats
kk: Енгізу форматтары

en: Reports
kk: Есептер

en: Translate
kk: Аудару
