Forena Reports (7.x-4.4) - en to am translation catalogue (42 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: error
am: ስህተት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Path
am: ዱካ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Configure
am: ውቀር

en: Parent item
am: ወላጅ አካል

en: Block
am: ጥምር

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Header
am: ራስጌ

en: configure
am: ውቀር

en: Ignore
am: ችላ በል

en: Cache
am: መሸጎጫ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Source
am: ምንጭ

en: Input formats
am: ግቤት ቅርፀቶች

en: Reports
am: ሪፖርቶች

en: Translate
am: ተርጉም

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
