Forena Reports (7.x-4.4) - en to mg translation catalogue (20 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: error
mg: hadisoana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Source
mg: Loharano

en: Reports
mg: Tatitra
