Forena Reports (7.x-4.4) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Details
mk: Детали

en: Input formats
mk: Формати за внес
