Forena Reports (7.x-4.4) - en to my translation catalogue (49 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: select
my: ရွေးပါ

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: link
my: လင့်ခ်

en: Menu
my: မီနူး

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: From
my: မှ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
