Forena Reports (7.x-4.5) - en to af translation catalogue (54 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: select
af: kies

en: context
af: konteks

en: title
af: titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: error
af: fout

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: category
af: kategorie

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Path
af: Pad

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Options
af: Opsies

en: Create
af: Skep

en: Parent item
af: Voorganger-item.

en: Block
af: Blok

en: Header
af: Hoof

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Normal
af: Normaal

en: configure
af: verstel

en: Operation
af: Operasie

en: Source
af: Bron

en: Revert
af: Rol terug

en: Input formats
af: Inleesformate

en: Reports
af: Verslae

en: Translate
af: Vertaal

en: Text format
af: Teksformaat
