Forena Reports (7.x-4.5) - en to br translation catalogue (13 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Menu
br: Lañser

en: Ignore
br: Dianaout

en: Hidden
br: Kuzhet
