Forena Reports (7.x-4.5) - en to km translation catalogue (59 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: error
km: កំហុស

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: none
km: គ្មាន

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: category
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Create
km: បង្កើត

en: Parent item
km: ធាតុ​មេ

en: Block
km: ប្លុក

en: Header
km: បឋម​កថា

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Heading
km: ក្បាល

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: General
km: ទូទៅ​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Input formats
km: ​ទ្រង់ទ្រាយ​បញ្ចូល

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Provide a menu link
km: ផ្តល់​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
km: តំណ​ម៉ឺនុយ​ដែល​មាន​ទម្ងន់​តូច​ជាង​នឹង​ត្រូវ​បង្ហាញ​មុន​តំណ​ដែល​មាន​ទម្ងន់​ធំ​ជាង ។

en: The machine-readable name must contain unique characters.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន ត្រូវតែ​មាន​តួអក្សរ​ដែល​ប្លែក​ពី​គេ ។
