Forena Reports (7.x-4.5) - en to pa translation catalogue (32 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
