Forena Reports (7.x-4.6) - en to et translation catalogue (85 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: select
et: selekteeri

en: context
et: kontekst

en: title
et: pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: error
et: veateade

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: category
et: kategooria

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: Menu
et: Menüü

en: Layout
et: Paigutus

en: name
et: nimi

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: Options
et: Valikud

en: Create
et: Loo

en: Include
et: Kaasa

en: Parent item
et: Vanemelement

en: Block
et: Plokk

en: Database
et: Andmebaas

en: Header
et: Päis

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Heading
et: Pealkiri

en: Normal
et: Tavaline

en: configure
et: seadista

en: Advanced
et: Täpsem

en: Details
et: Üksikasjad

en: General
et: Üldine

en: Ignore
et: Eira

en: Class
et: Klass

en: Cache
et: Vahemälu

en: Clone
et: Klooni

en: Template
et: Mall

en: Operation
et: Operatsioon

en: Duration
et: Kestus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Source
et: Allikas

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Revert
et: Lähtesta

en: Caption
et: Pealkiri

en: Style
et: Stiil

en: Document
et: Dokument

en: Select
et: Vali

en: Debug
et: Siluma

en: Input formats
et: Sisestuse vormingud

en: Skin
et: Kujundus

en: Data
et: Andmed

en: Reports
et: Raportid

en: Translate
et: Tõlge

en: label
et: silt

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Provide a menu link
et: Menüülink

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
et: Väiksema kaaluga menüülinke näidatakse suurema kaaluga linkidest eespool.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
et: Süsteemne nimetus peab sisaldama unikaalseid tähti.

en: PDF Document
et: PDF dokument
