Forena Reports (7.x-4.6) - en to gl translation catalogue (84 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: select
gl: seleccionar

en: context
gl: contexto

en: title
gl: título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: error
gl: erro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: category
gl: categoría

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Access
gl: Acceso

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: link
gl: ligazón

en: Menu
gl: Menú

en: Layout
gl: Disposición

en: name
gl: nome

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Options
gl: Opcións

en: Create
gl: Crear

en: Include
gl: Incluír

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: Block
gl: Bloque

en: Database
gl: Base de datos

en: Header
gl: Encabezado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Heading
gl: Cabeceira

en: configure
gl: configurar

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Details
gl: Detalles

en: General
gl: Xeral

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Class
gl: Clase

en: Cache
gl: Caché

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Clone
gl: Clonar

en: Template
gl: Modelo

en: Operation
gl: Operación

en: Duration
gl: Duración

en: Hidden
gl: Oculto

en: Source
gl: Orixe

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Revert
gl: Volver

en: Caption
gl: Lenda

en: Style
gl: Estilo

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Debug
gl: Depuración

en: Input formats
gl: Formatos de entrada

en: Skin
gl: Tema

en: Reports
gl: Informes

en: Translate
gl: Traducir

en: label
gl: etiqueta

en: Text format
gl: Formato do texto

en: token
gl: símbolo

en: Provide a menu link
gl: Proporcionar un enlace do menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
gl: Os enlaces de menú con pesos menores amosanse antes que os enlaces con pesos maiores.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
gl: O nome de sistema debe conter caracteres únicos.
