Forena Reports (7.x-4.6) - en to hr translation catalogue (74 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: select
hr: odaberite

en: title
hr: naslov

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: error
hr: greška

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: none
hr: ništa

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: category
hr: kategorija

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Access
hr: Pristup

en: Add
hr: Dodaj

en: Path
hr: Putanja

en: link
hr: poveznica

en: Menu
hr: Izbornik

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: User
hr: Korisnik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Options
hr: Opcije

en: Create
hr: Stvori

en: Include
hr: Uključi

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: Block
hr: Blok

en: Header
hr: Zaglavlje

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Normal
hr: Normalno

en: configure
hr: prilagodi

en: Advanced
hr: Napredno

en: Details
hr: Detalji

en: General
hr: Općenito

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Template
hr: Predložak

en: Operation
hr: Operacija

en: Duration
hr: Trajanje

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Source
hr: Izvor

en: Parameters
hr: Parametri

en: Revert
hr: Vrati

en: Style
hr: Stil

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Input formats
hr: Formati unosa

en: Reports
hr: Izvješća

en: Translate
hr: Prevedi

en: Text format
hr: Oblik unosa

en: Provide a menu link
hr: Omogući kao izborničku poveznicu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
hr: Izborničke poveznice s manjom težinom će biti prikazane prije poveznica s većom težinom.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
hr: Stroju-čitljiv naziv mora sadržavati jedinstvene znakove.
