Forena Reports (7.x-4.6) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: select
lo: ຄັດເລືອກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ
