Forena Reports (7.x-4.6) - en to mn translation catalogue (48 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: select
mn: Сонгох

en: title
mn: гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: error
mn: алдаа

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Access
mn: Хандалт

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: link
mn: холбоос

en: Menu
mn: Цэс

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл

en: Block
mn: Хавтан

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: configure
mn: тохируулах

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Revert
mn: Буцаах

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
