Forena Reports (7.x-4.6) - en to nl translation catalogue (92 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: select
nl: selecteer

en: title
nl: titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: error
nl: fout

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: category
nl: categorie

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Layout
nl: Lay-out

en: format
nl: formaat

en: name
nl: naam

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: User
nl: Gebruiker

en: Configure
nl: Instellen

en: Options
nl: Opties

en: Send Email
nl: E-mail versturen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Include
nl: Insluiten

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Block
nl: Blok

en: Header
nl: Kop

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Heading
nl: Koptekst

en: Normal
nl: Normaal

en: configure
nl: instellen

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: General
nl: Algemeen

en: Ignore
nl: Negeren

en: Class
nl: Klasse

en: description
nl: beschrijving

en: Override
nl: Overschrijven

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Menu Title
nl: Menutitel

en: class
nl: klasse

en: Operation
nl: Bewerking

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Source
nl: Bron

en: Edit Block
nl: Blok bewerken

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Caption
nl: Onderschrift

en: id
nl: ID

en: Style
nl: Stijl

en: Driver
nl: Stuurprogramma

en: Select
nl: Selecteren

en: Input formats
nl: Invoerformaten

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Data
nl: Gegevens

en: Reports
nl: Rapporten

en: Bcc
nl: BCC

en: Translate
nl: Vertalen

en: operation
nl: handeling

en: Data Source
nl: Databron

en: Add Data
nl: Gegevens toevoegen

en: Legend
nl: Legenda

en: Cc
nl: CC

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Character Set
nl: Tekenset

en: Provide a menu link
nl: Voer een menulink in

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
nl: Menulinks met een lager gewicht worden weergegeven voor links met een groter gewicht.

en: Document Types
nl: Documenttypes

en: The machine-readable name must contain unique characters.
nl: De systeemnaam moet unieke tekens bevatten.

en: CSS Styles
nl: CSS-stijlen

en: require
nl: vereist
