Forena Reports (7.x-4.6) - en to or translation catalogue (18 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: select
or: ଚୟନ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Path
or: ପଥ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: Parent item
or: ମୂଳ ସାମଗ୍ରୀ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
