Forena Reports (7.x-4.6) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: select
se: vállje

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: User
se: Geavaheaddji

en: Translate
se: Jorgal
