Forena Reports (7.x-4.6) - en to sk translation catalogue (87 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: select
sk: výber

en: context
sk: kontext

en: title
sk: názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: error
sk: chyba

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: category
sk: kategória

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Access
sk: Prístup

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: link
sk: odkaz

en: Layout
sk: Rozloženie

en: format
sk: formát

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: User
sk: Používateľ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Send Email
sk: Odoslať e-mail

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Include
sk: Vrátane

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: Block
sk: Blok

en: Database
sk: Databáza

en: Header
sk: Hlavička

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Heading
sk: Nadpis

en: Normal
sk: Normálny

en: configure
sk: konfigurácia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Details
sk: Podrobnosti

en: General
sk: Všeobecné

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Class
sk: Trieda

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Override
sk: Nahradiť

en: Clone
sk: Klonovať

en: Menu Title
sk: Názov menu

en: Tab
sk: Karta

en: Template
sk: Šablóna

en: Operation
sk: Operácia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Hidden
sk: Skryté

en: Source
sk: Zdroj

en: Edit Block
sk: Upraviť Blok

en: Parameters
sk: Parametre

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Caption
sk: Popis

en: Style
sk: Štýl

en: Select
sk: Zvoľte

en: Debug
sk: Ladenie

en: Input formats
sk: Vstupné formáty

en: Data
sk: Údaje

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Translate
sk: Preložiť

en: label
sk: popis

en: Text format
sk: Textový formát

en: Provide a menu link
sk: Vytvoriť odkaz v menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
sk: Odkazy menu s nižšími váhami sú zobrazené pred odkazmi s vyššími váhami.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
sk: Strojovo čitateľný názov musí obsahovať jedinečné znaky.
