Forena Reports (7.x-4.7) - en to az translation catalogue (66 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: error
az: səhv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Access
az: İcazə

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: Layout
az: Şablon

en: Keywords
az: Açar söz

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Options
az: Seçimlər

en: Create
az: Yaradıldı

en: Include
az: Daxildir

en: Parent item
az: Valideyn element

en: Block
az: Blok

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Header
az: Başlıq

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Visibility
az: Görünüş

en: Heading
az: Başlıq

en: Advanced
az: Əlavə

en: Details
az: Detallar

en: General
az: Əsas

en: Ignore
az: İqnor et

en: Cache
az: Keş

en: Duration
az: Müddət

en: Hidden
az: Gizli

en: Source
az: Mənbə

en: Revert
az: Qaytarma

en: Caption
az: Başlıq

en: Style
az: Stil

en: Document
az: Sənəd

en: Select
az: Seçin

en: Debug
az: Debaq

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Callback
az: Geri zəng et

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Provide a menu link
az: Menyu linki təqdim edin
