Forena Reports (7.x-4.7) - en to bg translation catalogue (61 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: error
bg: грешка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: не

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: category
bg: категория

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Path
bg: Път

en: link
bg: връзка

en: Menu
bg: Меню

en: Keywords
bg: ключови думи

en: User
bg: Потребител

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Options
bg: Параметри

en: Create
bg: Създаване

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: Block
bg: Блокирай

en: Header
bg: Заглавна зона

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Visibility
bg: Видимост

en: configure
bg: конфигурирай

en: Details
bg: Детайли

en: General
bg: Общи

en: Template
bg: Шаблон

en: Operation
bg: Действие

en: Duration
bg: Период

en: Hidden
bg: Скрит

en: Source
bg: Източник

en: Revert
bg: Връщане

en: Select
bg: Избери

en: Input formats
bg: Формати за въвеждане

en: Reports
bg: Доклади

en: Translate
bg: Преведи

en: Text format
bg: Текстов формат

en: Provide a menu link
bg: Създай линк в менюто

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
bg: Линковете от менюто с по-малко тегло се показват преди тези с по-голямо тегло.
