Forena Reports (7.x-4.7) - en to bs translation catalogue (49 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: error
bs: greška

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: category
bs: kategorija

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: User
bs: Korisnik

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Options
bs: Opcije

en: Include
bs: Uključi

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: Block
bs: Blok

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Normal
bs: Normalno

en: configure
bs: podesi

en: Details
bs: Detalji

en: Clone
bs: Klon

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Source
bs: Izvor

en: Revert
bs: Vratiti

en: Style
bs: Stil

en: Translate
bs: Prevedi
