Forena Reports (7.x-4.7) - en to ku translation catalogue (58 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: select
ku: ده‌ستنیشان کردن

en: title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: none
ku: هیچ

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: category
ku: هاوپۆل

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Menu
ku: پێڕست

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Create
ku: درووستکردن

en: Parent item
ku: بڕگه‌ی باوان

en: Block
ku: بلۆک

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Visibility
ku: بینایی

en: configure
ku: سازبکە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: General
ku: گشتی

en: Operation
ku: کردار

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق

en: Provide a menu link
ku: دابینکردنی بەستەرێکی پێڕست

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ku: ئەو بەستەرانەی پێڕست کە سەنگێکی بچووکییان هەیە، پێش ئەو بەستەرانە پیشان دەدرێن کە سنگێکی گەورەترییان هەیە.
