Forena Reports (7.x-4.7) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
