Forena Reports (7.x-4.7) - en to lt translation catalogue (86 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: select
lt: pasirinkti

en: context
lt: kontekstas

en: title
lt: pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: category
lt: kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: link
lt: nuoroda

en: Menu
lt: Meniu

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: name
lt: vardas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: User
lt: Narys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Create
lt: Kurti

en: Include
lt: Įterpti

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Block
lt: Blokas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Header
lt: Antraštė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Heading
lt: Antraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Details
lt: Išsamiai

en: General
lt: Bendras

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Class
lt: Klasė

en: Cache
lt: Podėlis

en: description
lt: aprašymas

en: Override
lt: Perrašyti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Menu Title
lt: Meniu pavadinimas

en: Template
lt: Šablonas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Duration
lt: Laikas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Caption
lt: Antraštė

en: Style
lt: Stilius

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Debug
lt: Derinimas

en: Input formats
lt: Įvesties formatai

en: Data
lt: Duomenys

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Translate
lt: Versti

en: Legend
lt: Legenda

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Provide a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lt: Meniu elementai su mažesniu svoriu bus rodomi prieš tuos elementus kurie yra didesnio svorio.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būt unikalus.
