Forena Reports (7.x-4.7) - en to sl translation catalogue (57 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: select
sl: izberi

en: context
sl: kontekst

en: title
sl: naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: error
sl: napaka

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: category
sl: kategorija

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: Layout
sl: Postavitev

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: Options
sl: Možnosti

en: Parent item
sl: Starševski element

en: Block
sl: Blok

en: Header
sl: Glava

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: configure
sl: nastavi

en: Details
sl: Podrobnosti

en: General
sl: Splošno

en: Hidden
sl: Skrito

en: Revert
sl: Povrni

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Input formats
sl: Vnosni formati

en: Reports
sl: Poročila

en: Translate
sl: Prevodi
