Forena Reports (7.x-4.8) - en to ca translation catalogue (87 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: select
ca: selecciona

en: title
ca: títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: none
ca: cap

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: category
ca: categoria

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Access
ca: Accés

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: link
ca: enllaç

en: Menu
ca: Menú

en: Layout
ca: Disposició

en: name
ca: Nom

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: Options
ca: Opcions

en: Send Email
ca: Enviar correu electrònic

en: Create
ca: Crea

en: Include
ca: Incloure

en: Parent item
ca: Element pare

en: Block
ca: Bloc

en: Database
ca: Base de dades

en: Header
ca: Capçalera

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Heading
ca: Capçalera

en: configure
ca: configura

en: Advanced
ca: Avançat

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: Details
ca: Detalls

en: Ignore
ca: Ignora

en: Class
ca: Classe

en: Cache
ca: Memòria cau

en: description
ca: descripció

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Clone
ca: Clona

en: Menu Title
ca: Títol del menú

en: Tab
ca: Pestanya

en: Template
ca: Plantilla

en: Operation
ca: Operació

en: Duration
ca: Durada

en: Hidden
ca: Ocult

en: Source
ca: Font

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Caption
ca: Subtítol

en: Style
ca: Estil

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Debug
ca: Depuració

en: Input formats
ca: Formats d'entrada

en: Skin
ca: Aparença

en: Data
ca: Dades

en: Reports
ca: Informes

en: Report
ca: Informe

en: Translate
ca: Tradueix

en: Data Source
ca: Origen de dades

en: label
ca: etiqueta

en: Legend
ca: Llegenda

en: Text format
ca: Format del text

en: Provide a menu link
ca: Proporciona un enllaç de menú

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ca: Els enllaços de menú amb un pes inferior es mostren abans que els enllaços amb un pes superior.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
ca: El nom llegible-per-la-màquina pot contenir només caràcters.
