Forena Reports (7.x-4.8) - en to el translation catalogue (80 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: select
el: επιλογή

en: title
el: τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: error
el: σφάλμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: none
el: κανένα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: category
el: κατηγορία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: link
el: σύνδεσμος

en: Menu
el: Μενού

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Options
el: Επιλογές

en: Create
el: Δημιουργία

en: Parent item
el: Γονικό στοιχείο

en: Block
el: Μπλοκ

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Normal
el: Κανονικό

en: configure
el: ρύθμιση

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: General
el: Γενικά

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Class
el: Κλάση

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Source
el: Πηγή

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Style
el: Στυλ

en: Select
el: Επιλογή

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Input formats
el: Μορφότυποι εισόδου

en: Skin
el: Θέμα

en: Data
el: Δεδομένα

en: Reports
el: Αναφορές

en: Report
el: Αναφορά

en: Translate
el: Μετάφραση

en: label
el: ετικέτα

en: Callback
el: Επιστροφή κλήσης

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Provide a menu link
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
el: Στοιχεία μενού με μικρότερο βάρος εμφανίζονται πριν από τα στοιχεία με μεγαλύτερο βάρος.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
el: Το μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα πρέπει να περιέχει μοναδικούς χαρακτήρες.
