Forena Reports (7.x-4.8) - en to si translation catalogue (22 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: select
si: තෝරන්න

en: context
si: පරිචිය

en: title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: error
si: දෝෂය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Reports
si: වාර්තා
