Forena Reports (7.x-4.8) - en to sq translation catalogue (47 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: error
sq: gabim

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: category
sq: kategoria

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Create
sq: Krijo

en: Parent item
sq: Zëri prind

en: Block
sq: Bllokuar

en: Header
sq: Titulli

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: configure
sq: konfigurimi

en: Details
sq: Hollësi

en: Operation
sq: Veprimi

en: Revert
sq: Rikthe

en: Input formats
sq: Formatet e shkrimit

en: Reports
sq: Raportet

en: Translate
sq: Përkthe
