Forena Reports (7.x-4.9) - en to be translation catalogue (75 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: select
be: абраць

en: context
be: кантэкст

en: title
be: назва

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: error
be: памылка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: none
be: няма

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: category
be: катэгорыя

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Access
be: Доступ

en: Add
be: Дадаць

en: Path
be: Сцежка

en: link
be: спасылка

en: Menu
be: Меню

en: format
be: фармат

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: Options
be: Налады

en: Create
be: Стварыць

en: Parent item
be: Бацькоўскі элемент

en: Block
be: Блок

en: Database
be: База дадзеных

en: Header
be: Загаловак

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Heading
be: Загаловак

en: Normal
be: Нармальны

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Details
be: Падрабязна

en: General
be: Агульны

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: Cache
be: Кэш

en: Template
be: Шаблон

en: Operation
be: Аперацыя

en: Duration
be: Працягласць

en: Hidden
be: Схаваць

en: Source
be: Крыніца

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Caption
be: Загаловак

en: Select
be: Выбраць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Data
be: Дадзенныя

en: Reports
be: Справаздачы

en: Translate
be: Перакласці

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Provide a menu link
be: Забяспечваць спасылку меню

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
be: Меньш значныя спасылкі меню адлюстроўваюцца перад больш значнымі спасылкамі.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
be: Машыначытальнае імя павінна ўтрымліваць унікальныя знакі.
