Forena Reports (7.x-4.9) - en to eu translation catalogue (75 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: select
eu: hautatu

en: context
eu: testuingurua

en: title
eu: izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: error
eu: errorea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: category
eu: kategoria

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Access
eu: Atzipena

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: link
eu: esteka

en: Menu
eu: Menua

en: name
eu: izena

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Options
eu: Aukerak

en: Create
eu: Sortu

en: Include
eu: Barne

en: Parent item
eu: Elementu gurasoa

en: Block
eu: Blokea

en: Database
eu: Datu-base

en: Header
eu: Goiburua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Normal
eu: Arrunta

en: configure
eu: konfiguratu

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: General
eu: Orokorra

en: Ignore
eu: Entzungor egin

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Clone
eu: Klonatu

en: Menu Title
eu: Menuaren Izenburua

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Source
eu: Iturburua

en: Style
eu: Estiloa

en: Document
eu: Dokumentua

en: Select
eu: Aukeratu

en: Debug
eu: Araztu

en: Input formats
eu: Sarrerako formatuak

en: Data
eu: Datu

en: Reports
eu: Txostenak

en: Translate
eu: Itzuli

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Provide a menu link
eu: Menuan esteka ahal bidetzen du
