Forena Reports (7.x-4.9) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Block
ht: Blòk
