Forena Reports (7.x-4.9) - en to lv translation catalogue (88 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: select
lv: izvēlēties

en: context
lv: konteksts

en: title
lv: virsraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: error
lv: kļūda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: category
lv: kategorija

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: Path
lv: Ceļš

en: link
lv: saite

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: name
lv: vārds

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Options
lv: Iespējas

en: Send Email
lv: Nosūtīt Epastu

en: Create
lv: Izveidot

en: Include
lv: Iekļaut

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Block
lv: Bloks

en: Database
lv: Datubāze

en: Header
lv: Galvene

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Normal
lv: Normāls

en: configure
lv: konfigurēt

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: General
lv: Galvenie

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: description
lv: apraksts

en: Clone
lv: Klonēt

en: Menu Title
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Tab
lv: Cilne

en: class
lv: klase

en: Operation
lv: Operācija

en: Duration
lv: Ilgums

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Source
lv: Avots

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Caption
lv: Paraksts

en: Style
lv: Stils

en: Document
lv: Dokuments

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Input formats
lv: Ievades formāti

en: Data
lv: Dati

en: Reports
lv: Atskaites

en: Translate
lv: Tulkot

en: operation
lv: operācija

en: Legend
lv: Leģenda

en: Callback
lv: Atsaukums

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Provide a menu link
lv: Nodrošināt izvēlnes elementu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lv: Izvēlnes elementi ar mazāku svaru tiks rādīti pirms elementiem ar lielāku svaru.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
lv: Mašīnlasāms vārds drīkst iekļaut tikkai unikālas rakszīmes.
