Forena Reports (7.x-4.9) - en to ne translation catalogue (53 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: error
ne: त्रुटि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Create
ne: सिर्जना

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: Block
ne: ब्लक

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Header
ne: हेडर

en: To
ne: लाई

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Normal
ne: साधारण

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Details
ne: विस्तृत

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Source
ne: स्रोत

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: Translate
ne: अनुवाद
