Forge (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (76 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: enabled
he: פעיל

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: yes
he: סוגים

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: File
he: קובץ

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Links
he: קישורים

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Number
he: מספר

en: Weight
he: משקל

en: Variable
he: משתנה

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Length
he: אורך

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Region
he: איזור

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Created
he: נוצר

en: Expanded
he: מורחב

en: Module
he: מודול

en: Delta
he: דלתא

en: Revisions
he: גרסאות

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: File name
he: שם קובץ

en: Field name
he: שם שדה

en: Title label
he: תווית כותרת

en: Fields
he: שדות

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Table
he: טבלה

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Cache
he: מטמון

en: Pattern
he: פורמט

en: Function
he: פונקציה

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: revert
he: שחזר

en: Revision
he: גרסה

en: current revision
he: גרסה נוכחית

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Variables
he: משתנים

en: Precision
he: דיוק

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Columns
he: עמודות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Locked
he: נעול

en: Indexes
he: אינדקסים

en: and
he: וגם

en: No projects found.
he: לא נמצאו פרוייקטים.

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Unsigned
he: לא חתום

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
he: ציין הסבר לשינויים שהינך עושה. זה יעזור לאחרים להבין את המניע לשינוי הגירסה

en: Administrative name
he: שם בממשק הניהול
